معلمان تربیت بدنی عامل ارتقا و بهبود سلامت و شادابی دانش آموزان هستند

348

 

وحید درامی مقدم از قهرمانان کشتی کشور و استان و دبیر تربیت بدنی زنجانی ضمن اشاره به اینکه، معلمان تربیت بدنی عامل ارتقا و بهبود سلامت و شادابی دانش آموزان هستند اظهار داشت:

اینجانب به مدت ۸ سال است که به عنوان دبیر تربیت بدنی مدارس شهرستان ایجرود وناحیه ۱ زنجان مشغول به خدمت می باشم. به مدت ۱۰ سال به صورت حرفه ای در عرصه کشتی فعالیت دارم و  عشق و علاقه شدید  به ورزش پهلوانی و مرام و منش ورزشکاران علت اصلی گرایش و ورود من به حوزه تربیت بدنی و ورزش بود.

درامی همچنین گفت: از ۱۰ سالگی وارد گود کشتی شدم  و بعد از آن نیز یکی یکی پله های ترقی را به لطف خدا پشت سر گذاشته و وارد جرگه بزرگان شدم وسال ها در سطح اول کشتی کشور حضور پیدا کردم که موفق به کسب مقام های متعدد در سطح آسیا و کشور شدم  و در حال حاضر نیز در باشگاه کشتی شهید شهریاری مشغول به آموزش کشتی در رده های پایه هستم.

درامی با اشاره به نقش  ویژه خانواده در موفقیت افراد جامعه تصریح کرد : اولین مشوق بنده خانواده مخصوصا برادر بزرگترم بود که مرا در مراحل مختلف زندگی حمایت و همراهی نمود. مقام های بسیاری  در سطح مسابقات  کشوری و بین المللی کشتی کسب کرده ام که شامل ۳۰  مقام قهرمانی کشور ، کسب  قهرمانی نوجوان آسیا ، حضور بیش از ۱۵ سال در سطح اول کشتی کشور ، کسب سه عنوان اول ، دوم و سوم مسابقات بین‌المللی و همچنین کسب مقام دوم وسوم کشوری در رشته جودو را نیز در کارنامه خود دارم .

در ادامه درامی گفت : پهلوان اوزان  ۸۰ و ۹۰ کیلوگرم و دو دوره نایب پهلوان سنگین وزن کشور شدم  ودر سال۱۳۹۳ به عنوان مربی تیم ملی کشتی ساحلی درمسابقات جهانی در کشور رومانی انجام وظیفه کردم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به وضعیت درس تربیت بدنی در مدارس شهرستان ایجرود، اظهار داشت : وجود مشکلات در مناطق محروم غیر قابل اجتناب می باشد و به علت کم بودن امکانات و محیط های آموزشی و همچنین وضعیت مالی خانواده ها  کار برای بنده و همکارانم را دشوار نموده است .امیدوارم  معلمان  تربیت بدنی با تلاش مضاعف شان  بیش از پیش موجب ارتقا و بهبود سلامت و شادابی دانش آموزان ، درس تربیت بدنی  و جایگاه دبیران ورزش بشوند.

درامی در پایان گفت : معلم ورزش در شرایط مختلف چه در سرما و چه در گرما کلاس خود را برگزار می‌کند وبا علاقه ای که در کار خود دارد نشاط و شادی را در زنگ ورزش برای دانش آموزان به ارمغان می آورد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × دو =

سایت ساز