امیدوارم در هیچ کجای ایران دانش آموزان با محرومیت روبرو نباشند

384

 

سرمربی پدیده در بین دانش آموزان محروم برزش آباد مشهد حضور پیدا کرد.

یحیی گل محمدی پس از حضور در بین دانش آموزان محروم برزش آباد مشهد اظهار کرد: انجمن خبرنگاران و عکاسان ورزشی از ما دعوتی داشت تا در مراسم اهدای امکانات آموزشی و ورزشی به دانش آموزان شرکت کنیم. وقتی در مسیر به سمت این مدرسه حرکت می کردیم تصور نمی کردم این مدرسه در نزدیکی مشهد با چنین امکانات محدودی روبرو باشد. این کار خیر توسط خبرنگاران ورزشی مشهد صورت گرفته است و من کاری انجام ندادم و باید از اهالی رسانه تشکر کنم.

گل محمدی افزود: این واقعیت جامعه ماست که در نزدیکی شهرهای بزرگ هنوز امکانات کافی برای تحصیل دانش آموزان وجود ندارد و این درد آور است. وقتی دانش آموزان دختر و پسر این مدرسه را دیدم که با تمامی محدودیت ها شوق درس خواندن داشتند و در کنار آن تیم پدیده را هم می‌شناختند انرژی و انگیزه بیشتری گرفتیم تا بتوانیم حداقل با کسب نتایج خوب دل آنها راشاد کنیم.

وی اظهار داشت: در این مدرسه هنوز دانش آموزان در کانکس تحصیل می کردند و این اصلا زیبنده نبود. این امکانات کم و محروم بودن از حداقل امکانات آموزشی در شان کشوری با این همه سرمایه خدادادی نیست و مسولان باید رسیدگی و توجه بیشتری به این مسئله مهم داشته باشند. به آنها قول دادم تا با همکاری سایر بازیکنان تیم بتوانیم ما هم کاری برای آنها انجام دهیم.

گل محمدی تصریح کرد: برخی از دانش آموزان این مدرسه دوست داشتند فوتبالیست شوند و مطمئن هستم آنها استعداد بالایی دارند و فقط امکانات ندارند. خوشحالم که با حضورم توانستم کمی انگیزه آنها را بالا ببریم و دلشان راشاد کنیماما زحمت اصلی را خبرنگاران ورزشی مشهد کشیدند که از آنها هم تشکر می کنم. امیدوارم در هیچ کجای ایران دانش آموزان با محرومیت روبرو نباشند. من خودم معلم بودم و شرایط این دانش آموزان و معلمان آنها را درک می کنم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × 5 =

سایت ساز